Matrace pružinové

Pružinové matrace jsou vhodné pro široké spektrum zákazníků. Hlavní předností těchto matrací je veliká vzdušnost a pevnost.

Klasické pružinové matrace jsou vlastně jeden pružinový blok. Přesto jsou to matrace s dlouhou životností. Mohou být doplněné o vrstvu polyuretanové, studené nebo líné pěny. To zajistí uživateli větší komfort při spánku.

Modernější jsou tzv. taštičkové matrace. Obsahují mnohem více menších pružin, které jsou zašité v samostatných taštičkách z netkané textilie. Ty jim umožňují samostatně a nezávisle reagovat na tlak lidského těla.

Taštičkové pružinové matrace vynikají bodovou elasticitou - stlačí se pouze v místě největšího tlaku, ale ostatní plocha není tímto tlakem ovlivněna. Umožňují vhodné rozložení hmotnosti a zabezpečují správnou polohu páteře a dalších částí těla.

K dosažení vysokého komfortu jsou pružinové i taštičkové matrace často doplněné o vrstvu polyuretanové, studené či líné pěny. Pokud se ještě vrchní vrstva opatří masážním profilem, dosáhne se pravdu vysoce pohodlné matrace. Ortopedické vlastnosti takové pružinové matrace zaručují zdravou spánkovou polohu a kvalitní relaxaci pro jejího uživatele.

  • dlouhá životnost
  • výborná elastická přizpůsobivost
  • vynikající prodyšnost
  • vhodné i na pevný podklad
  • cena cca 2000 – 5000 Kč za základní matraci 90x200 cm

Neváhejte nás kontaktovat! Máte dotazy nebo zájem o pomoc s výběrem matrace?
Neváhejte nás kontaktovat na emailu info@matrace-srovnani.cz.

Prohlédněte si aktuální nabídku v sekci matrace pružinové Prohlédněte si aktuální nabídku v sekci matrace pružinové.